COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

„Zdarzają się chwile, gdy nie masz przy sobie aparatu i wówczas widzisz najwspanialszy zachód słońca lub najpiękniejszą scenę jaką zawsze chciałeś zobaczyć. Nie przejmuj się tym, że nie możesz go sfotografować. Usiądź i rozkoszuj się tym widokiem”

De Griff

Fotograf ślubny Jelenia Góra. Sesja plenerowa wodospad szklarki Karkonosze. Zdjecia w górach. Karczma Hutnika

Cześć.
Niezmiernie milo mi powitać was na mojej stronie. Mam na imię Sebastian – miłośnik dzikiej przyrody, fotografii i dobrej muzyki. Lubię wycieczki w gronie najbliższych przyjaciół. Uczucie wolności, które daje mi otaczającą mnie natura i dźwięk zgrzytającego piasku pod moimi butami, kiedy spaceruje z aparatem w plecaku. Uwielbiam naturalne światło, które próbuje wykorzystać robiąc zdjęcia i jak już słusznie zauważyliście, pasjonuje się fotografia ślubną. Pewnie dlatego trafiliście na moją stronę.

Niezależnie od tego, czy bierzecie ślub, w malej kaplicy, na plaży czy boso na własnym podwórku chciałbym być częścią waszej historii.
Chce WAS ‘uchwycić’. Wasze najbardziej autentyczne, radosne i spontaniczne chwile. Chwile przezabawne i wzruszające. Wszystkie te, dzięki którym patrząc na swoje zdjęcia ślubne za pięć, dziesięć czy dwadzieścia lat będziecie mogli cofnąć się w czasie.
Zawsze staram się tworzyć zdjęcia ślubne na wysokim poziomie technicznym. Nie zapominam przy tym o przekazie i emocjach.

Zainteresowałem Was swoimi zdjęciami i osobą?

Świetnie!
Skontaktujcie się ze mną.