O MNIE

Zdjęcia Ślubne

Zdjęcia Ślubne


„Zdarzają się chwile, gdy nie masz przy sobie aparatu i wówczas widzisz najwspanialszy zachód słońca lub najpiękniejszą scenę, jaką zawsze chciałeś zobaczyć. Nie przejmuj się tym, że nie możesz go sfotografować. Usiądź i rozkoszuj się tym widokiem”
Autor: DeGriffCześć. Niezmiernie milo mi powitać was na mojej stronie. Mam na imię Sebastian – miłośnik dzikiej przyrody, fotografii i dobrej muzyki.

Lubię wycieczki w gronie najbliższych przyjaciół. Uczucie wolności, które daje mi otaczającą mnie natura. Dźwięk zgrzytającego piasku pod moimi butami, kiedy spaceruje z aparatem w plecaku. Uwielbiam naturalne światło, które próbuje wykorzystać robiąc zdjęcia i jak już słusznie zauważyliście, pasjonuje się fotografia ślubną. Pewnie dlatego tutaj trafiliście.

Niezależnie od tego, czy bierzecie ślub, w malej kaplicy, na plaży czy boso na własnym podwórku chciałbym być częścią waszej historii.
Chce Was ‘schwytać’. Wasze najbardziej autentyczne, radosne i spontaniczne chwile. Chwile przezabawne i wzruszające. Wszystkie te, dzięki którym patrząc na zdjęcia za pięć, dziesięć czy dwadzieścia lat będziecie mogli cofnąć się w czasie. W trakcie tego najważniejszego dla Was dnia towarzyszy mi Rafał, mój wujek, wspaniały człowiek i fotograf, z którym dziele pasję.

Staram się tworzyć zdjęcia ślubne na wysokim poziomie technicznym. Nie zapominam przy tym o przekazie i emocjach, które fotografia powinna ze sobą nieść. Zainteresowałem Was swoimi zdjęciami i osobą, macie jakiś ciekawy pomysł na zdjęcia, który chcecie zrealizować? Świetnie! Skontaktujcie się ze mną.


STRONA GŁÓWNA