COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

„Zdarzają się chwile, gdy nie masz przy sobie aparatu i wówczas widzisz najwspanialszy zachód słońca lub najpiękniejszą scenę jaką zawsze chciałeś zobaczyć. Nie przejmuj się tym, że nie możesz go sfotografować. Usiądź i rozkoszuj się tym widokiem”

De Griff

fotograf jelenia góra, fotografia sebastian magiera, zdjęcia ślubne jelenia góra, sebastian magiera

Cześć.
Niezmiernie milo mi powitać was na mojej stronie. Mam na imię Sebastian – miłośnik dzikiej przyrody, fotografii i dobrej muzyki. Lubię wycieczki w gronie najbliższych przyjaciół. Uczucie wolności, które daje mi otaczającą mnie natura i dźwięk zgrzytającego piasku pod moimi butami, kiedy spaceruje z aparatem w plecaku. Uwielbiam naturalne światło, które próbuje wykorzystać robiąc zdjęcia i jak już słusznie zauważyliście, pasjonuje się fotografia ślubną. Pewnie dlatego trafiliście na moją stronę.

Niezależnie od tego, czy bierzecie ślub, w malej kaplicy, na plaży czy boso na własnym podwórku chciałbym być częścią waszej historii.
Chce WAS ‘uchwycić’. Wasze najbardziej autentyczne, radosne i spontaniczne chwile. Chwile przezabawne i wzruszające. Wszystkie te, dzięki którym patrząc na swoje zdjęcia ślubne za pięć, dziesięć czy dwadzieścia lat będziecie mogli cofnąć się w czasie.
Zawsze staram się tworzyć zdjęcia ślubne na wysokim poziomie technicznym. Nie zapominam przy tym o przekazie i emocjach.

Zainteresowałem Was swoimi zdjęciami i osobą?

Świetnie!
Skontaktujcie się ze mną.