COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

Ślub M&Ł

„I choć nikt mnie tego nie uczył, wiem, że na tym polega miłość. Jeśli jest prawdziwa, sprawia, że człowiek staje się kimś więcej, niż był, kimś więcej, niż wierzył, że może być”
Autor: Veronica Roth

Fotograf Ślubny Legnica

W listopadowe popołudnie udało mi się uchwycić kolejną historię miłosną Moniki i Łukasza, którzy sakramentalne „tak” powiedzieli sobie natychmiast w kaplicy pałacowej Pałacu Konary. Jest to urokliwe miejsce, które dla fotografów stanowi nie lada gratkę do przeprowadzenia fotoreportażu. Kaplica pałacowa jest oczywiście utrzymana w stylu barokowym ze stylowymi dewocjonaliami i polichromiami. Co więcej, pozostała część pałacu, jest równie efektowna i budzi zachwyt. Przestronne wnętrza oraz duża sala balowa dostarczają wielu doznań estetycznych. Z uwagi na zabytkowy charakter oraz kumulację detali pałacowych jest to fantastyczne miejsce dla każdego fotografa ślubnego.

Pałac Konary

Wyjątkowości temu miejscu dodają olbrzymie platany z dwustuletnimi dębami, jesionami i lipami oraz dziko rosnący zagajnik ze starodrzewami. Są one doskonałym miejscem do przeprowadzenia magicznej i sesji plenerowej. Urocza Para Młoda, goście oraz cudowne miejsce, jakie wybrali na swój ślub i wesele, sprawiły, że ten fotoreportaż stał się dla mnie bardzo niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem. Fotograf Ślubny Legnica


Fotoreportaż został wykonany we współpracy z Rafałem, dzięki czemu udało nam się uchwycić wszystkie ważne dla Państwa Młodych momenty.

Na koniec przedstawiam wybrane fotografie ślubne.
Fotograf Ślubny Legnica