O MNIE

Witaj na mojej stronie.

Nazywam się Sebastian Magiera i od 2016 r. jestem Właścicielem firmy fotograficznej Studio Sewen, chociaż zdjęcia wykonuję już od ponad 10 lat.

Fotografowanie nie jest moim zawodem – jest moją pasją.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Studio Sewen powstało na bazie doświadczeń i umiejętności zbieranych przez długi czas. Wysokiej jakości zaplecze sprzętowe, kreatywność, a także chęć ciągłego doskonalenia się pozwalają mi tworzyć profesjonalne zdjęcia, których próbkę można zobaczyć na mojej stronie. Cały czas rozwijam się, kontynuuję samokształcenie i szlifuję warsztat  fotograficzny.

W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim fotografią okolicznościową. Mam poczucie odpowiedzialności, że danej chwili nie da się powtórzyć, a uchwycony na fotografii moment ma pozostać pozytywnym wspomnieniem na całe życie. W przypadku sesji ślubnej fotografuję w duecie z Rafałem Magierą, z którym zawodowo partnerujemy sobie od kilku lat. Łączą nas wspólne pasje, z których jedną jest fotografowanie. Mamy różne spojrzenia i sposoby zatrzymywania chwil na fotografii, przez co świetnie się uzupełniamy. Wykonując wspólnie fotoreportaże jesteśmy w stanie uchwycić momenty, które mogą umknąć przy wykonywaniu zdjęć w pojedynkę. Możliwość fotografowania w dwóch różnych miejscach oraz użycie obiektywów o odmiennej ogniskowej sprawiają, że sesja staje się dynamiczna i zróżnicowana. Dzięki temu mamy przewagę nad innymi fotografami i pewność, że każde zlecenie zakończy się sukcesem. Państwo natomiast mają w dobrej cenie gwarancję, że wszystkie istotne elementy ceremonii znajdą się na naszych fotografiach. Dodatkowo posiadamy zezwolenie Kurii Biskupiej na fotografowanie w Kościele, co pozwala uniknąć stresujących sytuacji w dniu ślubu.

Od zawsze staram się tworzyć zdjęcia na wysokim poziomie technicznym. Nie zapominam przy  tym  o  przekazie, emocjach i treści, które fotografia powinna ze sobą nieść. Jeśli zainteresowałem Państwa swoją pracą i dorobkiem zawodowym, to zapraszam do kontaktu.