Legnica Ślub A&M


Fotografia Ślubna Legnica


„Światło jest źródłem wszystkiego. Tym, co sprawia, że rzeczy stają się widzialne dla oczu. Tym, co sprawia, że skały się nie rozpadają. Moje poglądy są głęboko uzależnione od wiary w to, że rzeczy są pewną pochodną emitowanej energii. Światło to najpełniejsza prawda wszechświata”
Autor:  Wynn Bullock


Od relacji z przygotowania do ślubu rozpoczęła się moja przygoda z Asią i Marcinem. Choć trwała krótko, nie zabrakło w niej chwil pełnych wzruszeń, wysublimowanego piękna oraz ciepła bijącego od Pary Młodej.

W domowym zaciszu, w gronie najbliższych uwieczniłem chwile z błogosławieństwa Rodziców. Następnie udaliśmy się do kościoła, gdzie Asia i Marcin złożyli sobie przysięgę małżeńską. Kameralnie, bez zbędnych fleszy, tak jak chcieli, zachowując w ten sposób to, co dla Nich najważniejsze. Dopełnieniem fotoreportażu była oczywiście sesja plenerowa w legnickim Parku – w otoczeniu zieleni, subtelnie i pięknie. Uważam, że w dobrej fotografii ślubnej chodzi o to, aby wczuć się w tę jakże cudowną otoczkę wyjątkowego wydarzenia. Do takich niewątpliwie zaliczam ślub Asi i Marcina. Raz po raz, z każdym zdjęciem, chciało się robić ich więcej i więcej. Rozpromienione wyrazy twarzy Pary Młodej mówiły, że to właśnie ich dzień. Dzień, który ja starałem się zapisać w formie obrazu, który pobudzi ich serca, ilekroć spojrzą na swoje zdjęcia.


Fotografia Ślubna Legnica

Fotoreportaż został wykonany we współpracy z Rafałem.

Poniżej przedstawiam wybrane fotografie ślubne.STRONA GŁÓWNA