COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

Legnica Ślub A&M

„Światło jest źródłem wszystkiego. Tym, co sprawia, że rzeczy stają się widzialne dla oczu. Tym, co sprawia, że skały się nie rozpadają. Moje poglądy są głęboko uzależnione od wiary w to, że rzeczy są pewną pochodną emitowanej energii. Światło to najpełniejsza prawda wszechświata”
Autor:  Wynn Bullock

Fotografia Ślubna Legnica

Od relacji z przygotowania do ślubu rozpoczęła się moja przygoda z Asią i Marcinem. Choć trwała krótko, nie zabrakło w niej chwil pełnych wzruszeń, wysublimowanego piękna oraz ciepła bijącego od Pary Młodej.

Przygotowania

W domowym zaciszu, w gronie najbliższych uwieczniłem chwile z błogosławieństwa Rodziców. Następnie udaliśmy się do kościoła, gdzie Asia i Marcin złożyli sobie przysięgę małżeńską. Kameralnie, bez zbędnych fleszy, tak jak chcieli, zachowując w ten sposób to, co dla Nich najważniejsze. Dopełnieniem fotoreportażu była oczywiście sesja plenerowa w legnickim Parku – w otoczeniu zieleni, subtelnie i pięknie. Uważam, że w dobrej fotografii ślubnej chodzi o to, aby wczuć się w tę jakże cudowną otoczkę wyjątkowego wydarzenia. Do takich niewątpliwie zaliczam ślub Asi i Marcina. Raz po raz, z każdym zdjęciem, chciało się robić ich więcej i więcej. Rozpromienione wyrazy twarzy Pary Młodej mówiły, że to właśnie ich dzień. Dzień, który ja starałem się zapisać w formie obrazu, który pobudzi ich serca, ilekroć spojrzą na swoje zdjęcia.
Fotografia Ślubna Legnica


Fotoreportaż został oczywiście wykonany we współpracy z Rafałem.

Poniżej przedstawiam wybrane fotografie ślubne.
Fotografia Ślubna Legnica