COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

Przygotowania A&M

„Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne”
Autor: Wynn Bullock

Przygotowania Wrocław

Fotograf Jelenia Góra. Fotograf Wrocław.
Na pytanie, dlaczego fotograf z Jeleniej Góry i Legnicy usłyszeliśmy odpowiedź: Bardzo podoba nam się styl waszego fotografowania. To były miłe słowa, które motywują do działania, dlatego z uśmiechem na ustach udaliśmy się z Jeleniej Góry do Wrocławia, gdzie z przyjemnością towarzyszyliśmy fantastycznej Parze – Agnieszce i Marcinowi, w dniu Ich uroczystości ślubnej. Od rana miałem możliwość dokumentowania Ich przeżyć, uczuć, wzruszeń i innych emocji, które oczywiście pojawiały się tego dnia już od samych przygotowań.

Fotograf Jelenia Góra

Przygotowania niewątpliwie wprowadzają element rozluźnienia pomiędzy Młodą Parą a fotografem. Bez stremowania, świadomi tego, co przed Nimi, Agnieszka i Marcin w miłym zniecierpliwieniu cały czas wtórowali sobie nawzajem. Były to chwile nad wyraz ciekawe, a uczestniczenie w nich sprawiło mi wiele radości. Widać było, że również i Parze Młodej się podobało. Wszystkim udzielił się dobry humor.


Poniżej przedstawiam wybrane fotografie z tych przygotowań.
Fotograf Jelenia Góra