COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

Ślub A&D

„Fotografia jest nie tylko odbitką na papierze światłoczułym, jest także zwierciadłem świata, czasem krzywym, kiedy indziej wiernym, jest przedłużeniem w czasie ulotnego spojrzenia oka, jest narzędziem urabiania umysłów”.
Autor: Urszula Czartoryska

Fotograf Ślubny Jelenia Góra

W gronie najbliższych odbył się ślub Agnieszki i Damiana, który miałem okazję relacjonować. Dynamiczna Para Młodych pobrała się w urokliwym, choć małym Kościele pw. Maksymiliana Maria Kolbego w Szklarskiej Porębie. Bez większego stremowania przekroczyli próg kościoła, żeby złożyć sobie przysięgę małżeńską. Po uroczystości ślubu obsypani ryżem, grosikami oraz gratulacjami Nowożeńcy wraz z gośćmi udali się na zabawę weselną. Odbyła się ona w Karczmie Hutnika znajdującej się również w Szklarskiej Porębie. Jak przystało na karczmę i to jeszcze hutnika, nie zabrakło w niej góralskich ornamentów, dzięki czemu można było się w niej poczuć bardzo swobodnie.

Karczma Hutnika

Na sesję plenerową wybraliśmy wszyscy zgodnie wodospad Szklarki w Karkonoszach. Było to wymarzone miejsce na złapanie ulotnych wspomnień. Naturalne krajobrazy dostarczają unikalne światło, które idealnie podkreślało czułe relacje pomiędzy Agnieszką i Damianem. Starałem się wydobyć z Nich naturalne emocje, które towarzyszyły Im tego dnia i które z pewnością pozostaną w Ich pamięci. Również i dla mnie był to bardzo miły dzień. Fotograf Ślubny Jelenia Góra.


Poniżej przedstawiam wybrane fotografie ślubne.
Fotograf Ślubny Jelenia Góra