COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

Ślub D&K

„Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość , teraźniejszość i przyszłość . Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów, chciałbym stosować go tak by to co niewidzialne dla oczu stało się widzialne”
Autor: Wynn Bullock

Fotograf

Fotograf. Urząd Stanu Cywilnego Jelenia Góra.
Ze wszystkich słów wypowiedzianych tego dnia przez Dominikę i Krzyśka jedno usłyszałem głośniej niż resztę, było to słowo TAK, którym przypieczętowali przysięgę małżeńską. Do dzisiaj jest to pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o tej cudownej młodej parze. Ceremonia zaślubin miała miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze i przebiegła bardzo spokojnie w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny Młodej Pary.

Chata Za Wsią

Po podziękowaniach pojechaliśmy na krótka sesję plenerową. Zawsze powtarzam, że jedyna rzecz, której nie można zaplanować to pogoda. Tym razem nas nie rozpieszczała. Towarzyszył nam chłód, warto jednak wspomnieć o tym, że było to grudniowe popołudnie. Nie sadze jednak aby warunki osłabiły choć trochę podekscytowanie Dominiki i Krzyśka. Cała sesja przebiegła pomyślnie z dużą dawką humoru.

Mysłakowice

Przyjęcie weselne odbyło się w Chacie za Wsią w Mysłakowicach. Mieszkańcy Jeleniej Góry doskonale znają to miejsce, tym którzy nie wiedzą o jego istnieniu, polecam oczywiście odwiedzić. Dziękuje bardzo wszystkim obecnym na ślubie za mile towarzystwo. Fotograf Jelenia Góra.

Kilka zdjęć z ceremonii i zabawy poniżej.