COPYRIGHT © SEBASTIAN MAGIERA

Ślub A&S

„W życiu nie istnieją rzeczy bezwzględnie duże lub małe. To jak je widzimy, jest zależne tylko od nas. W przypadku fotografii, w której ustawienie aparatu i dobór obiektywu wpływają na sposób pokazywania świata, ta kwestia nabiera jeszcze większego znaczenia”
Autor: Chris Orwig

Młoda Para

Agatę i Sebastiana poznałem osobiście w dniu ich ślubu. Jeżeli miałbym opisać pierwsze wrażenie z tego spotkania w kilku słowach, to niewątpliwie powiedziałbym: Wspaniali ludzie. Młoda Para z ogromną ilością pozytywnej energii.

Zielone Wzgórze

Na miejsce swojego ślubu młoda para wybrała Zielone Wzgórze w Gromadzyniu. Gromadzyń to malutka wioska położona w powiecie legnickim. Dużo zieleni, cisza i spokój to bez wątpienia atuty tego pięknego miejsca. Cała ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu. W gronie najbliższych przyjaciół i rodziców Agata i Sebastian powiedzieli sobie TAK. Brawom nie było końca. Podziękowania, szampan i pierwszy taniec każda z tych chwil wywoływała uśmiechy na twarzach gości i pary młodej. W trakcie zabawy udało nam się wymknąć na krótką sesję plenerową w świetle zachodzącego słońca. Po powrocie wszyscy goście na czele z młodą parą bawili się do białego rana.

Gromadzyń

Na koniec pozostaje mi pogratulować Agacie i Sebastianowi. Życzę Wam wszystkiego dobrego, gratuluję i bardzo dziękuje za miłe towarzystwo.

Kilka fotografii ślubnych z tej słonecznej soboty poniżej. Serdecznie zapraszam.